Test! Doet die microfoon het?

Aanbieder
Bert van Baar
Doelgroep
Professionals
Discipline
Muziek
Type
Deskundigheidsbevordering
Tijdsduur
60 minuten
Locatie
Op school
Prijs: € 125,00

Per workshop

Voor vragen of meer informatie:
Bel (0229) 213962 of mail naar onderwijs@blauweschuit.nl.
Of neem direct contact op met de aanbieder.

Omschrijving

Test! Doet die microfoon het?

In een laagdrempelige workshop maken de deelnemers op speelse wijze kennis met de handigste / eenvoudigste systemen op het gebied van de geluidsversterking. Ook houding, microfoontechniek en podiumgebruik komen aan de orde.

Voor vragen of meer informatie:
Bel (0229) 213962 of mail naar onderwijs@blauweschuit.nl
Of neem direct contact op met de aanbieder.

Aanbieder

Bert van Baar

Als muzikant is Bert van Baar autodidact, hij leerde zichzelf zo’n 20 instrumenten te bespelen. Als docent staat hij dicht bij kinderen die net als hij altijd nieuwsgierig zijn naar nieuwe muziek en nieuwe instrumenten. Bert van Baar is troubadour van beroep sinds 1995 en verzorgt daarnaast educatieve programma’s voor scholen en musea. Vanuit zijn eigen praktijk maakt hij de leerlingen vertrouwd met de kracht en de lol van muziek en zang.

Bert van Baar
Kievitslaan 3
1873 JG Groet
072-5094565 of 06-13182945
b.vanbaar@quicknet.nl

Gerelateerd aanbod

Historische kragen maken: Molensteen Kraag

In deze doe-workshop krijgen de leerlingen informatie over historische kostuums. We maken vergelijkingen met mode van nu. De betekenis, status, kostbaarheid van de historische kraag wordt besproken tijdens het maakproces. Een geposeerd groepsportret zoals de portretten van b.v. de schuttersgilden in musea maakt de workshop af.

Aanbieder: Ella Siekman

Eindmusicalpakket

In overleg wordt er aan de hand van een aantal ondersteunende workshops gewerkt aan: ensemblespel, verstaanbaarheid, expressie, samenwerking, spanningsopbouw, lef…en wvttk.

Aanbieder: Janna de Lathouder

Workshop ‘Thee’

Aanvullende workshop op de voorstelling THEE over twee zusjes waarin kinderen zelf aan de slag kunnen; met je lichaam zoveel mogelijk uitdrukken, zelf een verhaal in je hoofd mogen maken over wat er precies aan de hand is, een voorwerp iets anders laten zijn dan waarvoor het eigenlijk bedoeld is.

Aanbieder: Poolse Vis